Письмовий переклад
Переклад сайтів та веб-ресурсів
Переклад художньої літератури та монографій:

Переклад художньої літератури

Переклад художньої літератури

Бюро перекладів «Євро Спік». Перекладацька компанія «Євро Спік» у Львові – ваш надійний помічник та партнер. Ми надаємо послуги с професійно лінгвістичної підтримки вашого бізнесу на всіх етапах діяльності. Команда нашого бюро складається з вузькоспеціалізованих перекладачів з багаторічним досвідом роботи. Саме кадровий потенціал «Євро Спік» в комплексі з сучасним обладнанням та професійною технікою, дозволяє виконувати переклади класу преміум та задовольняти потреби найвимогливіших клієнтів.

Комплекс професійних лінгвістичних послуг, складений нами, є перспективним та оптимальним рішенням для кожного. Ми пропонуємо якісний переклад у Львові за максимально доступною ціною, а відтак і гарантуємо своєчасне та професійне виконання поставлених перед фахівцями завдань.

Види та особливості лінгвістичних послуг «Євро Спік». Довгий час ми спеціалізуємось на перекладі документів, художніх текстів, усному супроводі та великій кількості супутніх послуг. З умовами виконання тієї чи іншою послуги користувачі сайту мають змогу ознайомитись попередньо, використовуючи інформацію у відповідних розділах даного ресурсу. Нами успішно здійснюються наступні види перекладу:

  • Художньої літератури;
  • Веб-сайтів;
  • Технічний;
  • Юридичний та ін.

Переклад художньої літератури – одна з найпопулярніших послуг бюро «Євро Спік». Ми знаємо, як важливо знайти професійну компанію для здійснення якісного перекладу літературних творів, відтак пропонуємо виконати замовлення своєчасно та відповідально. Переклад художньої літератури передбачає 100% відповідність першоджерелу, оригіналу. Саме тому всі бажаючі мають можливість замовити в нашому бюро переклад збірки оповідань, підручника, сценарію фільму чи серіалу, а також власного чи корпоративного блогу.

Перекладач сайтів

Не менш важливим є переклад веб-ресурсів, котрий вимагає відповідності ординальній версії та максимальної точності. В даному випадку велику роль відіграє якісна локалізація сайтів, з якою впоратись можуть лише професіонали. Перекладач сайтів «Євро Спік» зробить все можливе, щоб ваш ресурс полюбили не лише користувачі, а й пошукові системи. Для цього перекладач сайтів використовує професійний підбір ключових слів та адаптацію текстів. Також здійснюється власне письмовий переклад наповнення та контекстної реклами веб-ресурсу.

Письмовий переклад текстів технічної тематики є окремим видом лінгвістичних послуг та характеризується наявністю великої кількості відмінностей. Технічний переклад потребує не лише володіння іноземною мовою, а й професійних знань з технічних спеціальностей. Таким чином, технічний переклад текстів в бюро «Євро спік» виконується виключно вузькоспеціалізованими кадрами, котрі володіють багаторічним досвідом, мають вищу технічну та лінгвістичну освіту.

Письмовий переклад

Письмовий переклад

Юридичний переклад Львів має неабияке значення для успішного ведення бізнесу, особливо з іноземними партнерами. Співпраця з іноземцями стане плідною лише в тому випадку, якщо юридичний переклад документів буде виконано у відповідності з діючими нормами на стандартами. Саме тому юридичний переклад Львів зосереджений на достовірності інформації та професійному підході до роботи з офіційною документацією. Юридичний переклад від «Євро Спік» виконується на високому рівні за доступною вартістю.

Окрім того, ми пропонуємо скористатись не лише письмовим, а й усним перекладом, який залишить у вас лише приємні враження. Професійний супровід перекладача під час ділової зустрічі, конференції чи семінару дозволить отримати повну та цілісну інформацію, корисну для подальшої співпраці і розвитку бізнесу.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Контакти

м. Львів,
вул. Словацького, 3

Працюємо ПН-ПТ з 9.00 до 18.00

  • +380689216343
  • +380936340753
  • +380971163136

naykalviv@gmail.com